CRM. Program CeReM, profesjonalne oprogramowanie klasy CRM.

Podstawowe funkcje to: baza danych, zarządzanie klientami i kontaktami, korespondencja seryjna, wysyłka email, masowe drukowanie kopert i etykiet, mailing.

Wersja freeware - CeReM Personal.

crm - System CeReM: oprogramowanie, aplikacje, zarządzanie klientami, korespondencja seryjna, wysyłka email, masowa wysyłka kopert, druk etykiet, obieg dokumentów

O Firmie Janko-Soft

    Firma Janko-Soft, założona w 2002 r., jest wiodącym producentem oprogramowania dla firm z branży targowo-konferencyjnej, szkoleniowej oraz reklamowej.

    Nasz "flagowy" program CeReM powstawał na zamówienie firmy Unikat Promocja Media od 1999 roku. Funkcje jakie w sobie zawiera są odpowiedzią na konkretne zapotrzebowanie poszczególnych działów firmy - czyli w pierwszej kolejności miał ułatwić pozyskanie nowych klientów i utrzymać już pozyskanych oraz usprawniać pracę i organizację działu handlowego.
    Z czasem został rozwinięty o funkcje dla działu zarządzającego, organizacyjno-marketingowego i finansowego. Wszystkie jego funkcje wynikają z praktycznego stosowania w sprzedaży produktów na rynku targowym, konferencyjnym, reklamowym, wystawienniczym i szkoleniowym.

    Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji na zamówienie z wykorzystaniem środowiska Microsoft Visual FoxPro 7. Zamujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych w oparciu o HTML, JavaScript, PHP z wykorzystaniem darmowych baz danych PostgreSQL oraz MySQL pracujących pod kontrolą niezawodnych serwerów w środowisku Linux/Unix.