CRM. Program CeReM, profesjonalne oprogramowanie klasy CRM.

Podstawowe funkcje to: baza danych, zarządzanie klientami i kontaktami, korespondencja seryjna, wysyłka email, masowe drukowanie kopert i etykiet, mailing.

Wersja freeware - CeReM Personal.

crm - System CeReM: oprogramowanie, aplikacje, zarządzanie klientami, korespondencja seryjna, wysyłka email, masowa wysyłka kopert, druk etykiet, obieg dokumentów

Formularz rejestracyjny

    Wypełnienie niniejszego formularza i przesłanie go jest jedynym warunkiem korzystania z tego BEZPŁATNEGO programu.
    Wypełnienie pola: 'Imię', 'Nazwisko', 'Miasto' oraz 'E-mail' jest niezbędne do rejestracji i prawidłowego korzystania z programu. GWARANTUJĘ przy tym BRAK SPAMU i niechcianych wiadomości, więc NIE RYZYKUJESZ podając PRAWDZIWE dane i e-mail związany z wykorzystaniem programu.

    Jeżeli nie chcesz się rejestrować przed pobraniem programu, możesz go uzyskać z innych serwisów...

Imię:  *
Nazwisko:  *
Firma **: 
(** nazwa firmy jest wymagana tylko dla komercyjnego użytku)
Ulica, numer: 
Miasto:  *
(bez kodu pocztowego)
E-mail:  *
(UWAGA! na powyższy adres zostanie automatycznie wysłany kod rejestracyjny)
Telefon: 
Firma Janko-Soft Jarosław Jankowski z siedzibą w Radzyniu Podlaskim, ul. Podlaska 37A informuje, że po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wpisane dane zostaną umieszczone w naszej bazie. Będą on użyte w celu: wygenerowania i wysłania kodu oraz zaproszenia do zapisu na listę adresową z informacjami cennymi o programie. Masz prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Rejestacja jest całkowicie dobrowolna.
Na koniec wymagana zgoda z naszą polityką prywatności i licencją programu.

Proszę nie rejestruj się z fikcyjnymi danymi. Nie da to Tobie dodatkowych korzyści jakie możesz otrzymać oraz prawa do używania programu, ponieważ będzie naruszeniem umowy licencyjnej.