CRM. Program CeReM, profesjonalne oprogramowanie klasy CRM.

Podstawowe funkcje to: baza danych, zarządzanie klientami i kontaktami, korespondencja seryjna, wysyłka email, masowe drukowanie kopert i etykiet, mailing.

Wersja freeware - CeReM Personal.

crm - System CeReM: oprogramowanie, aplikacje, zarządzanie klientami, korespondencja seryjna, wysyłka email, masowa wysyłka kopert, druk etykiet, obieg dokumentów

CeReM. Moduł: Telemarketing

    Telemarketing to moduł do przeprowadzania typowych akcji telemarketerskich przez telefon według przygotowanego schematu rozmowy z klientem. Moduł ten składa się z zarządzania ankietami w których opisujemy definicję, ustawiania i uprawnienia. Dla każdej zdefiniowanej ankiety istnieje możliwość przydzielania klientów, analizy wyników z przeprowadzonych rozmów oraz statystyki obsługi ankietowanych firm.

    Podczas tworzenia ankiety jest możliwość wpisania treści pytań zadawanych przez telemarketera oraz możliwych odpowiedzi osoby ankietowanej. Program umożliwia stworzenie dynamicznej ankiety, której przebieg będzie uzależniony od udzielanych odpowiedzi na zadawane pytania.

    Przydzielanie firm do ankietowania jest bardzo proste. Wystarczy wybrać grupę klientów oraz przydzielić ją do ankietowania.

    Analiza statystyk pozwala na zapoznanie się z aktualnym stanem przebiegu ankietowanych firm: ile jest do przeankietowania i ile już zostało zakończonych, w podziale na poszczególnych telemarketerów.

    Podczas analizy wyników ankiety jest możliwość przeglądania wyników przeprowadzonych ankiet. Mamy tu informacje o tym kto kiedy przeprowadził ankietę, jaki jest jej rezultat oraz informacje o ankietowanej firmie. Dostępna jest także statystyka do odpowiedzi na wybrane pytanie.

    Samo ankietowanie klientów sprowadza się do wybrania ankiety, która ma być wykonywana. Program sam będzie wyszukiwał klientów (na podstawie przydziałów) do ankietowania. Ma wbudowane funkcje do odłożenia rozmowy z klientem na inny, określony przez użytkownika, czas (firma ta zostanie wybrana o zadanej godzinie).