CRM. Program CeReM, profesjonalne oprogramowanie klasy CRM.

Podstawowe funkcje to: baza danych, zarządzanie klientami i kontaktami, korespondencja seryjna, wysyłka email, masowe drukowanie kopert i etykiet, mailing.

Wersja freeware - CeReM Personal.

crm - System CeReM: oprogramowanie, aplikacje, zarządzanie klientami, korespondencja seryjna, wysyłka email, masowa wysyłka kopert, druk etykiet, obieg dokumentów

Cennik programu CeReM Firma

   Koszt licencji za program CeReM Firma jest uzależniony od ilości stacji roboczych (ilość jednocześnie zalogowanych użytkowników) oraz wybranej konfiguracji (wybrane dodatkowe moduły). Licencja na program udzielana jest bezterminowo. Otrzymywanie aktualizacji programu jest odpłane i dostępne w formie abonamentowej lub jednorazowej (na żądanie).
   Program posiada dwie wersje rożniące się sposobem zapisu, przechowywania i dostępu do danych (oraz ceną): baza plikowa DBF (efektywna praca tylko w sieci lokalnej, małe bazy danych) lub baza MS SQL Server (większe bezpieczeństwo, obsługa dużych baz danych, możliwa praca na bazie poprzez internet, obsługiwane wersje serwera: 2000/2005; możliwość wykorzystania bezpłatnych wersji: MSDE/Express).

   Od 2021 podstawowa cena licencji za program wynosi:

  • za pierwszą licencję: 640 PLN + VAT(wersja DBF) lub 920 PLN + VAT(wersja SQL)
  • za każdą kolejną:        160 PLN + VAT(wersja DBF) lub 230 PLN + VAT(wersja SQL)
  • zawiera w sobie moduł podstawowy oraz korespondencję seryjną (udostępnioną bezpłatnie w wersji Personal)

   Przy zamówieniu doliczana jest stała opłata w wysokości 75 PLN netto(wersja DBF) lub 100 PLN netto(wersja SQL) za przygotowanie, udostępnienie oraz podstawową pomoc (telefoniczno-mailową) w instalacji i konfiguracji programu (lub aktualizacji). Licencję można opłacać też w ratach miesięcznych (standardowo do sześciu równych rat) za wersje ograniczone czasowo (po zapłacie ostatniej raty licencja będzie na czas nieograniczony).
CeReM Firma SQL jest też dostępny w ofercie abonamentowej w cenie od 19,80 PLN netto / miesiąc / stanowisko. W ramach abonamentu może być utrzymanie bazy w chmurze, brak dodatkowych opłat za przygotowanie, wliczona w cenę konfiguracja oraz opieka techniczna.
   Program CeReM Firma można też rozbudować o następujące moduły (za dodatkową opłatą):

Koszt modułów dodatkowych wynosi od 40 do 800 PLN netto do pierwszej licencji oraz od 10 do 200 PLN netto do każdej następnej licencji. Średnia cena zakupu licencji programu CeReM Firma przez naszych klietów wynosi ok. 2 500 PLN netto (za ok. 5 stanowisk).

Więcej informacji o dodatkowych modułach, możliwości zakupu programu oraz dostępie do pełnej wersji demonstracyjnej uzyskacie Państwo pod numerami:
0-604 44 12 35 (codziennie w godz. 9:00-18:00).